Triumph Scrambler 900 Icon Edition
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Triumph Scrambler 900 Icon Edition 2025
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Poravnano z 270-stopinjsko ročico |
|---|---|
| Izvrtina | 84.6 mm |
| Gib | 80 mm |
| Moč motorja | 65 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7250 min-1 |
| Navor | 80 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 900 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Kayaba |
| Premer | 41 mm |
| Hod | 120 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Znamka | Kayaba |
| Hod | 120 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Predobremenitev |
| Material | Jeklo |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Osrednja cev |
| Naklon vilic | 64.4 stopinja |
| Predtek | 109 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 310 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 255 mm |
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Nissin |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vodenje po žici, Nadzor zdrsavanja koles, |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 100 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 90 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 19 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 150 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2125 mm |
| Širina | 835 mm |
| Višina | 1180 mm |
| Medosna razdalja | 1445 mm |
| Višina sedeža | 790 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 223 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 12 l |
| Največja hitrost | 164 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A2, A |
| Razpon | 279 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 99 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 4.3 l/100 km |
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Triumph Scrambler 900 Icon Edition
- Katere pnevmatike trenutno priporoča uredniška ekipa 1000 KM za ta model?
Poceni športni vsestranski voznik
Za vsakodnevno vožnjo na delo in krajše vožnje ob koncu tedna. Športne pnevmatike iz druge vrste - dobro razmerje med ceno in zmogljivostjo.
Pogosta vprašanja Triumph Scrambler 900 Icon Edition
- Kateri je boljši? Triumph Scrambler 900 Icon Edition ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Triumph Scrambler 900 Icon Edition?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Triumph Scrambler 900 Icon Edition.
- Kako priljubljen je Triumph Scrambler 900 Icon Edition?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Triumph Scrambler 900 Icon Edition.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Triumph Scrambler 900 Icon Edition Slike
Vir: 1000PS




























